Nasıl Olacak Bu İşler ?

Aşağıda kullanıcılarımızın en çok sorduğu sorulara cevaplarımızı bulabilirsiniz eğer bu cevaplar size yardımcı olamazsa sizi desteğe bekliyoruz.


Csrk yıllardır edindiği deneyimle kullanıcılara en optimize, en kaliteli ve en güvenli programı sunmayı hedefliyor. Kullanıcılarımızın isteklerine kulak veriyor ve en iyisi için uğraşıyoruz. Daha iyisini bulabilirsiniz onu tercih edin tabi ki :)

Yıllar geçtikçe programımızın açıklarını kapatıp daha iyisini ortaya koymaya çalıştık. Şuan kullanacağınız programın en iyisi olacağından emin olabilirsiniz :)

Program çoğu güncellemede kendini otomatik güncelleyecek şekilde geliştirilmiştir. Program açılırken şirin mi şirin bir duyuru sayfası sizi karşılıyor. Eğer program açılırken son güncelleme için aktif olduğu yazmıyorsa, bekleyin güncelleyip geliyoruz :) Genel olarak güncellemelerimiz 2 saati geçmiyor ve oyun güncellemeleri gece saatlerinde geliyor.

Bize her zaman destek sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz size kısa sürede dönüş yapacağız. Ayrıca gerekirse bilgisayarınıza bağlanır, o sorunu bulur ve yok ederiz. Evet bunu yaparız.

Program ilk çalıştırdığınız bilgisayara lisanslanır. O bilgisayar üzerinde sınırsız kişi sınırsız hesapla kullanabilirsiniz. Eğer bilgisayar değiştirmek isterseniz lisans sıfırlamanız gerekir.

Siteye giriş yaptığınızda hesap sayfanıza yönlendirilirsiniz. Programı indirdiğiniz kısımdan ayda 2 kere bedava lisans sıfırlaması yapabilirsiniz. Eğer daha fazla isterseniz 5 TL karşılığı lisans sıfırlama satın alabilirsiniz. Programınız sadece bir bilgisayara lisanslanır.

Biz de sizin gibi beklemekten nefret ediyoruz. Bu yüzden ödeme onayı geldiği gibi otomatik programınızı teslim ediyoruz. Ödeme onayı bazen anında bazen ise 10 dakika içerisinde gelebiliyor.

Bulunmuyor, zaten ücretli satıyoruz. Sadece karmaşık ve şifreli kod içeriği yüzünden bazı antivirüsler yanlış alarm verebilir. Onların içeriklerine de baktığınızda şüpheli gözüküyor şeklinde tanımlıyorlar. Virustotal sitesinde 58 antivirüsün 42 tanesi programı virüs olarak görmüyor. 16 tanesi ise Heuristic (türkçe: şüpheli) olarak görüyor. Bunun sebebi de programın şifreli olmasıdır.

Programı siz ve arkadaşınızın satın aldığını varsayalım. İkiniz de aynı programı kullanmazsınız, bir havuzdan size özel program tanımlarız.

Program iyi optimize edilmiştir, fps kaybına sebep olmamaktadır.

Windows 7 Servis Paketi 1 ve üzeri tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır. Açık olmak gerekirse: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.

Siteye kayıt olun hesap sayfanıza yönlendirileceksiniz. Almak istediğiniz paket tutarında bakiye yükleyin, site sizi yönlendirir :)

Satın alım işlemini gerçekleştirdikten sonra hesap sayfanızın en altında kalan gün sayınızı ve bir indirme bağlantısı göreceksiniz.

Bizden çevresine bahsedenlere sunduğumuz bir ödül sistemidir. Sizin referansınız ile gelen kişilere 30 gün ve üzeri satın alımında, 1 hafta hediye ederiz, üstüne bir de size 1 hafta hediye ederiz.

Çok kolay. Siteye kayıt olun, hesap sayfanıza yönlendirileceksiniz. Sayfanın en aşağısına inin referans bağlantınızı göreceksiniz. Kopyalayın ve aile whatsapp grubuna gönderin. Şakaydı :). Üye olacağını düşündüğünüz arkadaşlarınızla, discord kanallarında, forumlarda paylaşabilirsiniz.